Az idei Pétanque Diákolimpia Területi Versenyén 7 csapat (17 diák) képviselte iskolánkat.
A sok gyakorlás és edzés meghozta az eredményét: mindkét korcsoportban, duplettben és triplettben is taroltak: 4 arany és 2 ezüst érmet szereztek.
14 tanuló jutott tovább az Országos Döntőbe, ami idén is Veszprémben kerül megrendezésre.
Aranyérmesek triplettben: Juhász Hanna, Ujfalusi Dóra és Nagy Máté, Arany Levente, Császár Adrián és Nagypeti Kristóf.
Duplettben aranyérmesek : Szekeres Nóra és Jánosik Szolanzs, Kovács Botond és Ujpál Roland.
Ezüst: Tóth Szonja és Liktor Boglárka, Krisztián Dorina és Viski Otília.
Gratulálunk felkészítőiknek: Bárdosné Raminczki Csilla és Tatár Tímea tanárnőknek!






