Az Egri Főegyházmegye kitüntetésében részesült Császár Adrián 12/E és Molnár László 13/A osztályos tanulónk.
Június 11-én az Egri Bazilikában rendezték meg a tanév ünnepélyes záróeseményét. A főegyházmegyei tanévzáró Te Deum Dr. Ternyák Csaba érsek által bemutatott szentmisével vette kezdetét. Ezt követően került sor az érseki kitüntetések átadására, amelyekben azok a diákok és közösségek részesülhettek, akik példamutató katolikus értékrendjükkel és elkötelezettségükkel kiemelkedtek társaik közül.
Nagy öröm és büszkeség számunkra, hogy intézményünk két tanulója, Molnár László és Császár Adrián is érseki kitüntetésben részesült.
Mindketten példamutató módon kapcsolódnak be egyházközségük életébe: rendszeresen vállalnak szolgálatot a templomban, valamint a szentmiséken felolvasóként is közreműködnek, tanulmányi eredményeik is kiemelkedőek.
Elkötelezett hitéletük, segítőkészségük és közösségükért végzett szolgálatuk méltóvá tette őket erre az elismerésre.
Külön öröm számunkra, hogy a tegnapi szentmisén Molnár László olvashatta fel a szentleckét.







































