2026. április 30-án búcsút vettünk végzős diákjainktól.
Útravalóul talán a két legfontosabb gondolat:
hoppá és
nem kell mindig mindenben elsőnek lenni.
Az élet nem verseny, hanem út – és ezen az úton nem a helyezés számít, hanem az, hogy közben emberek tudunk-e maradni.
Gratulálunk végzős diákjainknak és sok sikert kívánunk a legközelebbi megmérettetésre!















