Hamarosan eljön az első szüret ideje.

Idén a 9.E osztály kettes csoportjával kertészkedtünk, ápoltuk a magaságyásainkat.
Komposztálunk, a ballagós hulladékot is, illetve ültettünk hagymát, fokhagymát, kaprot, salátát és retket.

A jövő héten esőt mondanak, bízunk benne, hogy beindul a termés.