Iskolánkban sikeresen lezárultak a szakmai vizsgák!

Pénzügyi-számviteli ügyintéző és Logisztikai technikus tanulóink egyaránt kiemelkedő eredménnyel, 4,7-es átlaggal teljesítették szakmai vizsgáikat. Büszkén gratulálunk minden vizsgázónknak, és sok sikert kívánunk nekik a további tanulmányaikhoz, munkájukhoz és céljaik megvalósításához!

Köszönjük oktatóink és felkészítőink elhivatott munkáját, támogatását és kitartását!

Ezzel iskolánkban lezárultak a szakmai vizsgák, hamarosan pedig az ágazati alapvizsgázók veszik át a főszerepet. Sok sikert kívánunk nekik is!