Diákolimpiai győzelem íjászatban

Büszkén gratulálunk Liktor Boglárka 9/E osztályos tanulónknak, aki Íjászat sportágban I. helyezést ért el a Diákolimpia vármegyei döntéjén, így kvalifikálta magát a júniusi országos döntőre!

Sok sikert kívánunk a döntőben, Bogi!