Büszkén gratulálunk Liktor Boglárka 9/E osztályos tanulónknak, aki Íjászat sportágban I. helyezést ért el a Diákolimpia vármegyei döntéjén, így kvalifikálta magát a júniusi országos döntőre!
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.Elfogadom