Május 28-án rendezték meg Veszprémben az országos Pétanque Diákolimpiát. Iskolánkat 14 lelkes tanuló képviselte, akik a nehezített időjárási körülmények ellenére is kitartóan és sportszerűen küzdöttek.
Nagy örömünkre diákjaink ismét kiváló eredményeket értek el!
Triplett kategóriában
Juhász Hanna, Ujfalusi Dóra és Nagy Máté (9.E) csapata ezüstérmet szerzett!
Duplett kategóriában
Kovács Botond és Ujpál Roland (12.E) bronzéremmel tértek haza!
Szívből gratulálunk valamennyi versenyzőnknek a kitartó munkához, a szép eredményekhez és iskolánk méltó képviseletéhez!
Köszönjük a felkészítést Bárdosné Raminczki Csilla és Tatár Tímea tanárnőknek, akik elkötelezett munkájukkal hozzájárultak diákjaink sikeres szerepléséhez!







