Ifjúsági zarándoklat Egerfarmoson

Tanulóink ifjúsági zarándoklaton vettek részt pénteken Egerfarmoson, Tóth Judit hitoktató és Szőke Gábor atya kíséretében.

A zarándoklat célja az volt, hogy közösen imádkozzanak Csepellényi György boldoggá avatásáért. A lelki program során a résztvevők elmélyülhettek hitükben, közösségi élményekkel gazdagodhattak, és megismerhették Csepellényi György életének példáját.

Hálásan köszönjük a szervezők és kísérők szolgálatát, valamint tanulóink nyitottságát és aktív részvételét.