Iskolánk pedagógusa és elérhetőségük

Az intézmény pedagógusai munkaidőben az iskola hivatalos számain érhetőek el 48/479-153, 48/569-371
Egyéb elérhetőségük írásban, a hivatalosan használt E-kréta felület üzenet küldő modulján keresztül lehetséges.

A fogadóórák hivatalos időpontja: 2020 December 8. kedd 14,30-16,30

Pedagógus neveMunkaközösség
Angáné Németh Katalin közgazdasági (vezető), osztályfőnöki
Antal Józsefnétermészettudományi, osztály-főnöki (és római katolikus hittan)
Arany Lászlóidegennyelvi (vezető)
Bakai Beátaidegennyelvi, osztályfőnöki
Bárdosné Raminczki Csillaidegennyelvi
Beri Ábraháminformatika, óraadó
Bodnár Dániel Csabaosztályfőnöki (görögkatolikus hittan óraadó)
Czeglédi Orsolyahumán, idegennyelvi, osztályfőnöki
Cseh Tamásnéközgazdasági, osztályfőnöki
Csikai Sándorosztályfőnöki (református hittan óraadó)
Csikainé Mihalik Évaosztályfőnöki (református hittan óraadó)
Csutor Balázsinformatika
Dániel Bélánéközgazdasági, részmunkaidős
Dr. Miklós Lászlónéközgazdasági, részmunkaidős
Dr. Váradyné Nagy Andreaidegennyelvi, részmunkaidős
Dulikné Szakál Mandyidegennyelvi
Elek Évahumán
Fábián Mária Mártatermészettudományi
Ficzere Zsoltinformatika, óraadó
Gál Monikatermészettudományi (vezető), osztályfőnöki
Hajdu Krisztián Józsefközgazdasági
Ivády Csaba Antaltermészettudományi, osztályfőnöki (testnevelés)
Jene Andrásnéügyviteli, osztályfőnöki (vezető)
Kantáné Illés Edithumán 
Kiss Sándorinformatika (vezető)
Kissné Kassai Diánahumán, osztályfőnöki
Kis-Törő Mariannaidegennyelvi
Koós Lászlónéközgazdasági
Koós Richárdközgazdasági, osztályfőnöki
Lukács Gabriellaidegennyelvi
Miskolczi Orsolyaügyviteli 
Molnár Gáborközgazdasági, óraadó
Molnár Márkhumán (vezető), osztályfőnöki
Murányi Juditosztályfőnöki (és testnevelés)
Nagy Zsuzsannaközgazdasági, óraadó
Nemcsokné Császár Csillaközgazdasági 
Németh Rózsahumán, osztályfőnöki
Puchreiner Gáboridegennyelvi, osztályfőnöki
Rédai-Nyerges Mónikaügyviteli, osztályfőnöki
Simkó Péter Gábornéügyviteli
Szabó Tímeaközgazdasági
Szaka Attilánétermészettudományi, osztályfőnöki
Tatár Tímeaügyviteli, idegennyelvi, osztályfőnöki
Tímárné Csépányi Juditközgazdasági, osztályfőnöki
Tóth Judithumán, osztályfőnöki (római katolikus hittan)
Vasas Attilatermészettudományi, óraadó
Vincze Istvánközgazdasági, óraadó
Zimmermann Tamásosztályfőnöki (és testnevelés)