Gyermeknap a SZIKSZI-ben!

Vidám programokkal és sok mosollyal telt meg iskolánk gyermeknap alkalmából.

Különböző társasjátékokkal játszattak a diákok a könyvtárban, a legnagyobb sikere azonban a csillámtetoválásnak volt!

A napot a Kutyasuli Ózd bemutatója zárta, amely élményekkel és hasznos ismeretekkel gazdagította tanulóinkat.

A napot még édesebbé tette az Ózdi „Kerisek” Alapítvány ajándéka: a Csokisziget által készített egyedi csokoládék, amelyek nagy örömet szereztek diákjainknak.